La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 710 Culés

konto usunięte

0

Cyberpunk 2077 zainstalowany i gotowy do odpalenia. Jak wrażenia?

0

@BombowiecKrawczyk daj znać czy dodali widok z 3 osoby

0

@BombowiecKrawczyk Tak jak z Horizon nie dałem rady przejść więcej niż 5h, ale graficznie obie gry topowe :D

konto usunięte

0

@Transu96 nie chce go chyba bo i tak mam mało FPSow xD (cyberpunk na PC)

konto usunięte

1

@hayek No horizon u mnie tez wcześnie został odstawiony mimo ze już gralem po patchu 4k i 60 fps (horizon na konsoli)

konto usunięte

1

@BombowiecKrawczyk Dalej się kisi i czeka na półce na next gen patch, nie kupie na pc, nie odpale też na ps5 bez patcha, nie po tym co przeżyłem przy premierze na ps4 :D

konto usunięte

0

@LambiPL tez liczyłem na patch w grudniu, ale coz…

konto usunięte

1

@BombowiecKrawczyk Tym opóźnieniem next gen CP i W3 redzi znowu stracili mocno w oczach graczy. Każdy by to zrozumiał, gdyby porządnie załatali wersje ps4/xone, a oni co zrobią patch, który naprawi 10 rzeczy to kolejne 10 zepsuje. Wydali tą grę w tak opłakanym stanie że to jest skandal :D

0

@BombowiecKrawczyk Nuda. Ciągle tylko dialogi, dialogi i dialogi. 10h i pożegnałem się z tą grą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?