- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1761 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1761 Culés
20
- Barcelona w ostatnich trzech meczach wyjazdowych nie zdobyła bramki. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w 2003 roku, kiedy Van Gaal został zwolniony. [Barca19Stats]
- Po raz pierwszy od ponad 32 lat Barcelona strzeliła łącznie 1 bramkę w swoich pierwszych 4 meczach wyjazdowych. [Barca19Stats]
#KoemanBall
10
@BarcaInfo Ale te statystyki to katastrofa. Możemy mówić o problemach, ale bez przesady.
0
@BarcaInfo "Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w 2003 roku, kiedy Van Gaal został zwolniony"
jeden Holender i drugi Holender-przypadek?
0
@KrystianR Avatar fana Koemana @arasz1819 a. Przypadek?
0
@BarcaInfo Rekordy bijemy piękne. Najgorszy okres w klubie w 21 Wieku...
0
@KrystianR Różnica jest taka że LVG zwolnili.
2
@BarcaInfo widać brak Leo, szybko odczuliśmy.
0
@masq Podobno wykształceni ludzie, a nie są w stanie 2 zdań zrozumieć. "Fan Koemana" Możesz tak myśleć, niespecjalnie to mnie boli :]
3
@BarcaInfo Koeman bije rekordy więc ma pełne zaufanie zarządu
0
@Azi Trzeba docenić starania Ronalda. Nie każdy były w stanie takowe pobić.
0
@BarcaInfo
jest jak jest:)
spójrz na ławkę kim ma grać:)
1
@lucca87 Co on ma tu zrobić? Grać tiki taki?
0
@arasz1819 więcej dystansu. Ja też nie jestem za zwolnieniem Koemana z wypłatą odszkodowania.
0
@masq O nie! Jak mam mieć takie samo zdanie z antmessiowczykiem to KOEMAN OUT, WSZYSCY OUT :]
0
@BarcaInfo Niech ktoś zrobi listę wszystkich "rekordów" Koemana:)
1
@BarcaInfo na zero z przodu, a z tyłu zawsze coś wpadnie :D