La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 680 Culés

3

Panie Laporta pana PR'owy czar prysł...

0

@IronSanHybrid w chwili w której wywalił Messiego na zbity pysk

0

@Transu96 Tego akurat nie żałuję.

0

@IronSanHybrid przecież pr Laporty to było zatrzymanie Messiego xD

0

@Transu96 No mnie to akurat najmniej obchodziło. Mnie ciekawił mityczny projekt, trener i potencjalni sponsorzy, a niczego z tego na razie nie ma.

0

@IronSanHybrid no ta, kogo obchodzi 95% naszej ofensywy, doskonale sobie bez niego radzimy

0

@Transu96 I tak by musiał odejść prędzej czy później. Szybciej odszedł szybciej przez to przejdziemy. W ogóle mi go nie żal.

0

@IronSanHybrid nie żal ci Messiego? To Barcy ci powinno być żal, a nie Messiego bo on akurat ma czym wytrzeć łzy, spokojnie jeszcze z 5 lat pogra, jak motoryka nie będzie dojeżdżać to przejdzie głębiej i się za rozegranie weźmie co i tak już robi

0

@Transu96 Pogra dwa sezony maks w Pesże potem do MLS na jeden sezon i z pół sezonu na koniec kariery w Newels.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?