La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 643 Culés

4

No i w końcu zwolnili Koemana. Mimo, że nie jest to dobry trener klubowy i sam miałem go dość w roli szkoleniowca Barcelony to jednak to dalej nasza legenda. Pozostaje tylko życzyć powodzenia w przyszłości.
@tomek8756 @Pawel13sz @lucca87

3

@Kgorecki2500 Legendą będzie zawsze i tego nikt mu nie odbierze, trzeba oddzielić jego karierę piłkarską od trenerskiej bo to są dwie różne dziedziny tego sportu. Był znakomitym obrońcą, ale trenerem jest po prostu słabym.

2

@Kgorecki2500
dokładnie piłkarz wspaniały, ale jako trener po prostu wtopa

nie spodziewałem się że tak szybko pojawi się uśmiech na mojej twarzy związany z Barceloną:)

z Koemanem szło to w bardzo złym kierunku i było wiadomo jak to się skończy
jako trener mam do niego żal za to jak umniejszał swoim graczom

można się śmiać ale w piłce psychika jest bardzo ważna o czym wspominał sam Lewandowski

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?