- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 791 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 791 Culés
5
No to dalej idziemy drogą wynalazków a nie sprawdzonych w boju trenerów. W warunkach Barcy zadziałało to z Rijkardem, Pepem i Enrique, kończąc się wygraniem LM. Zatem ta ścieżka wydaje się nie być złym wyborem.
Ale jak to w przypadku wynalazków okazać się może, że Xavi nie jest charyzmatycznym liderem a pozbawionym pomysłów ciapciakiem, który nadaje się do roli katarskiej maskotki. Jest nasza legenda jednym wielkim znakiem zapytania.
0
@Comentateiro myślę, że Xavi jest charyzmatycznym liderem i pokazywał to w wielu przypadkach. Natomiast martwi mnie to, że nie ma żadnego doświadczenia w topowych ligach jako trener. Trochę mnie to martwi bo Xavi wydaje się idealnym kandydatem na trenera dla nas a przez słaby skład i brak przygotowania może się spalić
0
@Comentateiro Rijkaard faktycznie niesprawdzony w boju, skoro przed Barceloną zdołał doprowadzić Holandię do półfinału ME (gdzie przegrał po karnych) i spuścić z Eredivisie Spartę Rotterdam.
Luis Enrique kolejny żółtodziób - przed Barcą sezon w Serie A (Roma) i La Liga (Celta).
Co by musieli zrobić, żebyś nazwał ich sprawdzonymi w boju?
2
@Comentateiro równie dobrze może być jak z Tatą Martinim, Setienem czy Kumanem. Z całej tej szóstki tylko Guardiola miał mniej doświadczenia od Xaviego w momencie objęcia drużyny, tylko, że on miał najlepszą drużynę w historii futbolu i mógł sobie pozwolić na wywalanie i kupowanie piłkarzy których chciał. Dziś Barcelona jest przepełniona piłkarzami do których trzeba by dopłacić by odeszli a w dodatku nie będziemy w stanie przeprowadzić w lecie żadnego transferu ze względu na limit płacowy.