La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1186 Culés

9

Właśnie skończyło się czytania obywatelskiego projektu autorstwa Kaji Godek, który m.in. zakazywałby organizacji marszów ludności. Tak jak mam poglądy centro-konserwatywne tak musze powiedzieć jedno. Olbrzymim skandalem jest porównywanie osób tudzież "ideologii" (określenie wnioskodawcy) LGBT do ideologii totalitarnej, komunistycznej, nazistowskiej. Do ideologii, które przyniosły cierpienia milionom ludzi. Sam projekt ustawy nie powinien powstać i mam nadzieję, że jutro w głosowaniu zostanie odrzucony. Nie jestem zwolennikiem marszów równości, ale jestem zwolennikiem, aby obywatele mogli korzystać, ze swoich konstytucyjnych praw a takim jest wolność zgromadzeń.
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @macio_944 @Persyfl @Comentateiro @tobiasson92

2

@Kgorecki2500 Uważam, że każdy może sobie maszerować. Nie zgadzam się z LGBT, szczerze mówiąc to nawet nie lubię ich ruchu ani tych marszów, ale no wszyscy (jeśli nie jest to nazizm, ani komunizm) powinni móc mieć możliwość demonstrowania swoich poglądów.

4

@Kgorecki2500 No trudno byłoby nazwać ludzi prześladowanych prześladowcami. Nie ma o czym mówić, niech każdy żyje jak chce, nie szkodząc innym.

Godkopodobne potwory plugawią naszą planetę. Niestety podobnych ludzi jest obecnie znacznie więcej i dają ujście swoim prymitywnym emocjom.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?