- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
0
Dzisiaj nad ranem jakaś 3:20 zatrzymała mnie niemiecka policja, zrobili narkotesty (mocz) i wykryli thc. Po uzupełnieniu domumentacji (plus wizyta u lekarza, który pobierał krew) trwającej do 6.00 musiałem zapłacić 528,50€. Za jakis miesiącc powinienem dostac inf dot wyników z krwi i ew zwrot pieniedzy jesli wynik wyjdzie negat (babka na komisariacie mowila, ze jest jakis prog ile mozna miec thc).
Ogólnie nie jestem wielkim fanem palenia marihuany tzn nie przeszkadza mi, że ktoś pali ale sam nie pale zbyt często, nie lubie zwyczajnie. Ostatni raz zapaliłem 2 msc temu, kolega mnie ubłagał xD
I tutaj pytanie: Skoro ostatnio zapalilem 2 msc temu (wczesniej z rok temu) to czy możliwe jest, że otrzymam zwrot pieniędzy tzn wynik testu będzie negatywny?
Ci policjanci byli dla mnie niemili gdy mówiłem, że nic nie paliłem w ciągu ostatnich 3 dni, mówili, że jestem oszustem.
Zapewnii, że na następny dzień będe mógł już prowadzić.
7
@szymon6847 ćpuny do wora... :D a tak serio, to z krwi chyba nic nie wyjdzie. W cebulkach włosów zostaje na bardzo długo.
0
@clyde Oby, wyniki przyjdą na adres rodzinny xD.
0
@clyde do roku, krew 48h i powinno być czysto
0
@szymon6847 Nawet jeśli w krwi by coś wykryli to wtedy toksykolog określa czy był to poziom „pod wpływem” czy „po użyciu”
0
@!34RC3!_0N4 Jak to możliwe, że test z moczu wyszedł pozytywny? Błędna interpretacja, niewydolne nerki?
Co lepsze taki sam test z moczu miałem robiony podczas poprzedniej kontroli w niedziele i puścili mnie bez problemu.
0
@szymon6847 to będzie w domu afera... "Łociec, Łojciec , zobacz Szymon ćpa.. " :D
0
@szymon6847 może jak się najebales to jakiś ziomek dmuchał ci w twarz i się zaciągnąłeś haha
1
@Kinginiesta hahaha
Pokaże im nuty Snoopa :D
2
@Kinginiesta mniej więcej będzie tak : " Co ty pierd... Jaki covid 19n, dwudziestego dziewiątego cię sprawdzali, ale ty byłeś positive na Thc a nie Covid 19, tumanie jebany!"
0
@szymon6847 Narkotest na mocz w drogówce?
Mocz trzyma THC przez miesiąc, nie ma możliwości, żeby po dwóch miesiącach wykryli.
Poza tym, przy sporadycznym paleniu, już po 2 tyg nie ma w organiźmie na tyle dużo resztek THC, żeby kogokolwiek skazać.
0
@RosjaninBut Tak. Sam nwm co o tym myśleć. Podczas poprzedniej kontroli w Niedziele (ten sam test z moczu) udało mi sie zaprosić policjantke na kolacje a teraz takie coś. Dodatkowo spóźniłem sie na samolot :(
0
@szymon6847 jak to możliwe ze podczas kontroli drogowej zrobili ci test na mocz ?
0
@szymon6847 W niemieckim prawie nie ma nakazu oddawania moczu przez kierowcę.
0
@szymon6847 bo nie jest mozliwe,ze tak dlugo nie paliles i wykryl.Sa to testy 48h wiec.
Wszystko zalerzy od tego co pokarze wykres we krwi,ale na zwrot hajsu bym nie liczyl.
Jesli juz musisz jarać to zapodaj se
https://www.amazon.de/Screeny-weltbeste-pimmel-Synthetischen-Kunstpenis/dp/B00PY8RDOY
Zdaje egzamin,ale gorzej na testy na pot.
0
@SteuerFreiMoney Nie jaram, nie ciągnie mnie do tego.
0
@RosjaninBut Wtedy pewnie odrazu zawieźli by mnie na te z krwi.
0
@szymon6847
może policjantce nie spodobała się kolacja i teraz koledzy się mszczą:)