La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 666 Culés

konto usunięte

3

Czwarty trener w okresie niecałych 2 lat pokazuje w jakiej sytuacji postawił się klub. W ten sposób nie da się zbudować nowej drużyny. Mam nadzieję ale tylko malutką nadzieje że Xavi dostanie możliwość kilkuletniej pracy bez względu jakie wyniki uzyska zespół w okresie najbliższych kilkunastu miesięcy. Mam również nadzieję że Prezydent będzie wstanie unieść presję która będzie dobiegać z różnych kierunków i weźmie pod uwagę jak wiele pracy potrzeba by wróciła prawdziwa Barcelona. Presja będzie coraz większa bo brak dobrych wyników spowoduje odpływ kibiców z trybun, brak potężnych sponsorów i brak pieniędzy na mocne wzmocnienia. Nie można żyć tylko nadzieją że sukcesy wrócą wraz z młodą generacją wychowanków. Oni też potrzebują prawdziwych wzmocnień w drużynie by ich poziom zaczął wzrastać.

1

@Janiama trzeba było dać pracować Valverde to nie byłoby tyłu zmian trenerów...

4

@Janiama
a da się pracować mając za trenera parodystę co obraża własnych piłkarzy tylko w sobie winy nie widzi? wątpię aby tą drogą gdzieś by dotarli, jego wynik zresztą pokazują jaka droga byłaby z Koeman

piłkarz to świetny był ale trener żaden

0

@lucca87 i proszę. Jednak umiesz napiąć z sensem :)

0

@Janiama Koeman miał sporo czasu. Xavi powinien dograć ten sezon do końca , pózniej przepracowac caly okres przygotowawczy. W zimie lub lecie ( jak zarząd twierdzi bedzie kasa) dostać 2 wymagane przez siebie tranfery. I w obecnym momencie za rok mozna oceniać....

konto usunięte

0

@PatrykBarca Ty czytasz co ja piszę czy tylko improwizujesz? Napisałem że Xavi potrzebuje przynajmniej kilkunastu miesięcy a to oznacza więcej niż 10. Również napisałem że potrzebuje nawet kilku lat pracy.

konto usunięte

2

@lucca87 Fajnie się pisze takie rzeczy z wysokości fotela domowego. Że ktoś jest parodystą... Nigdy nawet przez głowę coś takiego by mi nie przyszło by napisać o Setienie, Koemanie czy każdym innym trenerze. Być może dlatego że jestem tak wychowany, być może dlatego że wszystko co mam zawdzięczam swojej cięzkiej pracy, być może dlatego że mam mądrą żonę.
Bardzo proszę również byś mnie nie odznaczał w swoich dyskusjach.

1

@Janiama No i ja podzielam Twoją opinię. Ty masz jakies problemy ostatnio coś do mnie ze zrozumieniem. Ja wiem co Ty napisalaes , ja dopsiałem swoje spostrzeżenia , nie atakując Ciebie ani zaprzeczając Twoim słowom.
Także spokojnie i luźno....

0

@Janiama
ciężko nazwać inaczej kogoś kto obwinia cały świat za swoje niepowodzenia tylko nie widzi winy w sobie, no jak dla mnie Koeman jako trener na ławce odstawiał parodię i tyle, bo trenerem jest on słabym

strasznie jesteś jakiś przewrażliwiony, też jestem dobrze wychowanym ale jestem też szczerą osobą i jak ktoś jest słaby jako trener to po prostu to mówię a nie będę go po główce głaskał i mówił że przecież nie ma kim grać

i nie wiem co ma do tego ciężka praca i mądra żona? oj chyba nie w formie byłeś pisząc tą odpowiedź

nie ma problemu nie będę cię odznaczał

pozdrawiam

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?