- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1437 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
NeroTFP1
18
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
ranger3120
21
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1437 Culés
0
Ale Vinicius ma jedną rzecz, której nie na żaden napastnik/skrzydłowy u nas. Ucieka za plecy obrońców i liczy na prostopadle podania. U nas wszyscy stoją w miejscu, czekają na podanie, a potem sami podają do tylu
3
@FCB24 Nie zgodzę się. U nas też z początku tak każdy chce, ale mamy na tyle drętwy środek pola, że nie ma co liczyć na taką piłkę.
0
@FCB24 bo ma takie zadania.
0
@Sau_Ron a może właśnie to środka pola jest kreatywny tylko nie ma jak tego pokazać skoro każdy stoi w miejscu?
0
@FCB24 ??? Środek pola u nas nie jest kreatywny, bo nie podejmuje żadnych prób niestandardowych zagrań. Kiedy widziałeś jakąkolwiek piłkę za obronę? Przykładów kiedy nasi wybiegali za linię obrony można znaleźć pełno w tamtym, ale i w tym sezonie. Nie dziwi fakt, że po dwóch, trzech meczach rezygnują z tego skoro nikt nie jest w stanie posłać takiej piłki, tylko liczy się podanie do najbliższego i najczęściej do tyłu...
0
@Sau_Ron no tak szczerze mówiąc to oprócz Aguero to nikt nie wybiega to do kogo pomocnicy mieli podawac?!
0
@FCB24 Dobra. Raczej Cię nie przekonam, bo nawet nie chcę mi się za bardzo spierać, ale
-Aguero
-Fati
-nawet to drewno Luuk
przyjrzyj się jeszcze raz ich zachowaniom na boisku i sam zdecyduj. Nie raz ruszają do przodu, ale NIKT ich nie widzi. Nie mówię, że mamy złą pomoc, ale napewno nie jest to kreatywna u nas linia. Co więcej, nie dziwię się napastnikom, że po pewnym czasie zaprzestają takich biegów, bo i tak żaden zawodnik nawet nie spojrzy w ich kierunku w celu wykonania podania za plecy obrońców.