La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1671 Culés

0

Jak myślicie zagramy w Lidze Europy w następnym sezonie? Czy w żadnych pucharach?

0

@NaFazieHitman Jeśli Papcio będzie nadal tak zarządzał, zwlekał z każda decyzja to i pucharów nie będzie. Sztab trenerski za dużo szans dostał, medycy to samo. To nie pierwszy sezon, że połowa składu na L4.

0

@tbas To mnie martwi właśnie jeśli byśmy założyli, że Sevilla i Sociedad będą ciułać punkty to nam zostanie bicie się o 5 miejsce i ligę europy o ile w ogóle.

konto usunięte

1

@NaFazieHitman analizowalem sobie to wszystko i wychodzi mi u was pozycja 5-7 w lidze chyba, ze nagle jak przecinak zaczniecie punktowac.

Nastepne 3 mecze ligowe to Celta wyjazd, espanyol u siebie i villareal wyjazd. Zdziwie sie jak ugracie wiecej niz 4punkty z obecna forma, a wtedy juz bedzie ciezko

1

@Rust_Cohle wkońcu jakiś realista. zajebisty klubik mamy co hahah :D

konto usunięte

0

@NaFazieHitman panie liga mistrzów na luzie z 4 miejsca

1

@Barca1992 Laporta w budżecie zamieścił w tym roku wyjście z grupy już we wtorek wszystko się okaże. Ciekawe jak rozpiszą przyszły budżet przy zajęciu 5 miejsca w lidze. Mamy chyba najgorszy start od 20 lat.

konto usunięte

0

@NaFazieHitman no i Atletico na ta chwile poza top4, a watpie ze ich lykniecie w lidze.
Top4 na ta chwile widze tak:
Real, Sevilla, Sociedad, Atletico - kolejnosc losowa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?