- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 906 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 906 Culés
0
Najgorszy scenariusz, który może zatopić Barcę całkowicie to taki, że grając na trzech frontach + ten śmieszny superpuchar, może dojść do sytuacji, że...
- LM nie wygramy (co jest raczej pewne),
- 4 miejsce w LL może być poza zasięgiem,
- Puchar Króla...obecnie nic nam nie da poza kolejnymi meczami do rozegrania.
I co to oznacza?
A to, że grając w takim składzie tyle spotkań (bo w zimie nikt nas nie zasili) sami wykluczymy się z rozgrywek.
Wąska kadra, kolejne kontuzje itp mogą sprawić, że w przyszłym roku w ogóle nie zagramy w LM, a to będzie już katastrofa.
Zwodnicy odejdą (np de Jong, Depay, Araujo, Nico czy Gavi), bo kto by chciał kopać w LE, a nikt konkretny też nie przyjdzie z tego samego powodu. A kasy klub będzie potrzebował jak nigdy, więc ich sprzedadzą.
Powinniśmy tylko się skupić na lidze, by zapewnić sobie udział w LM i nawet zajęcie w obecnej edycji 4-go miejsca w grupie (wiem, kompromitacja, brak kasy i wstyd dla niektórych pokazać się w szkole) może pomóc nam z perspektywy czasu na osiągnięcie ważniejszego celu, jakim jest udział za rok w LM.
Przecież na ten moment nasz zespół to całkowita rozsypka...
Bramkarz - średni.
Obrona - dziurawa i niedoświadczona.
Pomoc - niestabilna, bez formy i bez doświadczenia.
Atak - Depay i reszta sponsorowana przez NFZ.
I kim mamy teraz walczyć na trzech frontach? Wczoraj chcąc gonić wynik...nie miał kto wejść, by zrobić różnicę, a graliśmy z Alaves. Jeśli na wiosnę będziemy grać w pucharach i dojdą kolejne mecze, kontuzje, przez co będziemy tracić punkty, to faktycznie w przyszłym sezonie z Barcelony nie będzie co zbierać i żaden trener nawet z najlepszą taktyką tego nie zmieni.
Dlatego wolałbym, żebyśmy skupili się tylko na lidze, a w LM jak najszybciej odpadli, nawet kosztem zajęcia 4-go miejsca w grupie, by za rok zacząć wspinaczkę i odbudowę klubu.
0
@norbi77 problem w tym, że w budżecie jest zapisane iż awansujemy dalej
1
@NaFazieHitman Patrząc na sytuację, to mogą się zdziwić :P
0
@norbi77 Gavi i NIco 17 i 19 lat wiec nie wiem czy tak odejdą.
0
@Gall Jak ktoś im zagwarantuje grę w LM i lepsze perspektywy (np Bayern czy MC, Liverpool), których u nas ze świecą szukać, to nie będą się wahać.
0
@norbi77 Ale kto im da takie gwarancje, ok fajnie wyglądają u nas w ww klubach byli by 5- 6 do gry bo jednak wiele im brakuje.
0
@Gall Jakby taki Pep sie po nich zgłosił to myslisz, że na ławkę?