La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 936 Culés

konto usunięte

15

Ja grób bliskich odwiedzam kilka razy w roku i nie uczestniczę w tej całej szopce, która się odstawia obecnie. To ile śmieci się produkuje teraz i jaki potem pozostaje po tym syf to szkoda gadać. Kupić 1, czy 2 znicze, jakąś wiązankę i tyle. To nie choinka, że każdy centymetr musi być zastawiony. Oczywiście każdy robi jak uważa, ale ja tam z tego "wyścigu" już w sumie dobre kilka lat temu się odłączyłem. Przecież to nie o to w tym wszystkim chodzi.

2

@Kurkmen Niestety za dużo w tym ceremoniale dekoracji, a za mało refleksji

2

@Kurkmen U nas też zawsze 1, 2 znicze i starczy.

2

@Kurkmen chopie to są kurła zawody :D kto zapirdoli największy znicz wygrywa ;D

1

@Kurkmen Z jednej strony to fajnie, że cmentarze dobrze wyglądają, szczególnie wieczorem, spotka się rodzina dalsza i bliższa i ma być to czas refleksji, wspomnień, zobaczenia bliskich, których widzisz rzadko, bo każdy ma swoje sprawy i ja zawsze lubiłem te świeto. Jak mój dziadek żył. Zjeżdzaliśmy się do niego, potem rodzinny czas w domu. I wieczorem np. znów na cmentarz. Z drugiej strony masz dużo racji. Jednak to zależy juz wszystko od człowieka. Jeden goni, żeby gonić, drugi jest bardziej pełen świadomości.

1

@Kurkmen Szanuje i doceniam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?