La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 554 Culés

konto usunięte

0

Kontrowersyjna opinia: TO NIE TRENER JEST PROBLEMEM W BARCELONIE.
Valverde: Rok w rok kompromitacje w Lidze Mistrzów i jego ostatni sezon to była katastrofa
Setien: Dalej były kompromitacje
Koeman: Znów kompromitacje
W Barcelonie brakuje psychologa to wszystko siedzi im w głowach i jeśli za Xaviego także będą kompromitacje to choćby tu Guardiola czy Klopp przyszli nic się nie zmieni bo jak mówiłem problem jest w psychice.

0

@donleo12 A ilu tych psycholi zostało? Busquets, Alba, Pique, Roberto, Mats + Umtiti i Lenglet, z czego pod grą jest raptem 4(Lengleta nie liczę bo wymuszony kontuzjami)

1

@donleo12 akurat do Valverde nie ma się co czepiać, jak dla mnie to bardzo dobry trener, liga zapewniona, klasyk wygrywane i czasami brak szczęścia w LM, pewnie gdyby Dembele trafił to może byłoby inaczej, bo niektóre spotkania pokazywały, że jest znakomitym taktykiem, było jak było, ale facet był w porządku

konto usunięte

0

@Transu96 Alba rzygał ze stresu, Umtiti płakał... takich przykładów jest wiele. Piłkarze widząc taką atmosferę też się załamują.

konto usunięte

0

@Joe_Pesci Do Valverde nie ma się czego czepiać? Przecież to od jego kadencji zaczęły się największe kompromitacje Barcelony w LM. Staliśmy się memem który co rok się kompromituję

3

@donleo12 Za Lucho już były. 0-4 PSG, 0-3 Juve. To od Lucho się zaczęło. Krótka pamięć widzę.

0

@donleo12 Za Ernesto z Romą winni byli wszyscy, przegrano ten mecz taktycznie i psychicznie. Z Live przegrana była psychiczna. 2 gol i drużyna się załamała. Bayern, to psychicznie przegraliśmy i taktycznie. Koeman, Juve przegrana psychiczna i po części taktyczna, nasi nic nie zrobili poza Leo w celu zdobycia gola, PSG to mocniej stawiam na przegraną taktyczną, Benfica, Bayern, taktyczne kompromitacje.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 Tych kompromitacji mało kto pamięta za Valverde był wstyd na cały świat i każdy się z nas śmiał i pamiętał te pamiętne gole : Gol Manolasa, Trent z rożnego.

1

@donleo12 To czas odświeżyć oamięć. Kompromitacje zaczęły się od odejścia Pepa. 0-7, jeszcze jak było XIM, to nie było widać z Atleti, ale później po zdobyciu LM popis naszej gry w Madrycie i przegrana 2-0, później wpadki w Paryżu i Turynie itd.

0

@donleo12 Pamięć słaba i wybiórcza kolego :D

0

@Rewolucja123 Fakty nie pasują do teorii @donleo12 więc sobie je trochę przeinaczył :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?