- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 554 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 554 Culés
0
Kontrowersyjna opinia: TO NIE TRENER JEST PROBLEMEM W BARCELONIE.
Valverde: Rok w rok kompromitacje w Lidze Mistrzów i jego ostatni sezon to była katastrofa
Setien: Dalej były kompromitacje
Koeman: Znów kompromitacje
W Barcelonie brakuje psychologa to wszystko siedzi im w głowach i jeśli za Xaviego także będą kompromitacje to choćby tu Guardiola czy Klopp przyszli nic się nie zmieni bo jak mówiłem problem jest w psychice.
0
@donleo12 A ilu tych psycholi zostało? Busquets, Alba, Pique, Roberto, Mats + Umtiti i Lenglet, z czego pod grą jest raptem 4(Lengleta nie liczę bo wymuszony kontuzjami)
1
@donleo12 akurat do Valverde nie ma się co czepiać, jak dla mnie to bardzo dobry trener, liga zapewniona, klasyk wygrywane i czasami brak szczęścia w LM, pewnie gdyby Dembele trafił to może byłoby inaczej, bo niektóre spotkania pokazywały, że jest znakomitym taktykiem, było jak było, ale facet był w porządku
0
@Transu96 Alba rzygał ze stresu, Umtiti płakał... takich przykładów jest wiele. Piłkarze widząc taką atmosferę też się załamują.
0
@Joe_Pesci Do Valverde nie ma się czego czepiać? Przecież to od jego kadencji zaczęły się największe kompromitacje Barcelony w LM. Staliśmy się memem który co rok się kompromituję
3
@donleo12 Za Lucho już były. 0-4 PSG, 0-3 Juve. To od Lucho się zaczęło. Krótka pamięć widzę.
0
@donleo12 Za Ernesto z Romą winni byli wszyscy, przegrano ten mecz taktycznie i psychicznie. Z Live przegrana była psychiczna. 2 gol i drużyna się załamała. Bayern, to psychicznie przegraliśmy i taktycznie. Koeman, Juve przegrana psychiczna i po części taktyczna, nasi nic nie zrobili poza Leo w celu zdobycia gola, PSG to mocniej stawiam na przegraną taktyczną, Benfica, Bayern, taktyczne kompromitacje.
0
@Rewolucja123 Tych kompromitacji mało kto pamięta za Valverde był wstyd na cały świat i każdy się z nas śmiał i pamiętał te pamiętne gole : Gol Manolasa, Trent z rożnego.
1
@donleo12 To czas odświeżyć oamięć. Kompromitacje zaczęły się od odejścia Pepa. 0-7, jeszcze jak było XIM, to nie było widać z Atleti, ale później po zdobyciu LM popis naszej gry w Madrycie i przegrana 2-0, później wpadki w Paryżu i Turynie itd.
0
@donleo12 Pamięć słaba i wybiórcza kolego :D
0
@Rewolucja123 Fakty nie pasują do teorii @donleo12 więc sobie je trochę przeinaczył :D