- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1092 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
14
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
26
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1092 Culés
5
Ikoniczna Fifa #1
Zacznijmy odliczanie od nowa, bo zaszły spore zmiany w serii. Wszystkie testy będą w FUT Champions (finałach lub eliminacjach) oraz DR (liga pierwsza, ew. elitarna) także myślę, że dość wysoki poziom. Na pierwszy ogień Davor Suker, który jest naprawdę genialny.
Tempo:
Szału nie ma, wiadomo czego nie urywa. Nie jest to jego główna zaleta, ale też ciężko na to patrzeć w kontekście wady. Jest po prostu dobrze, w zupełności wystarcza, żeby urwać się obrońcom.
8/0
Drybling:
Podobnie jak u góry, nie jest wyśmienicie, ale źle wcale. Potrafi minąć obrońców, sztuczki w jego wykonaniu są dosyć skuteczne. Nie potrafi się kręcić jak Garrincha czy Neymar, ale tak jak już napisałem - są inne sposoby, aby minąć obrońców.
8,5/10
Podania:
Przeciętne, nic godnego odnotowania.
7/10
Strzały:
No i tutaj mamy jego główną zaletę. Strzały siłowe, finezyjne, główki - wchodzi wszystko. Potrafi uderzyć z daleka, z pola karnego kończy niemal wszystko. Mały minus za to, że 4* słabszej nogi odczuwalne w taki sposób, że wydaje się bliżej do 3 niż do 5.
9,5/10
Fizyczność:
Nie taranuje obrońców, ale też nie odlatuje od byle kontaktu. Do główek wyskakuje fajnie, kondycja wystarcza na pełne 90 minut. No jest po prostu przyzwoicie.
7,5/10
Fun z gry: 8/10
Nie jest to typ karty, którą da się robić rajdy przez pół boiska. Raczej nie strzela też bramek ze skorpiona czy przewrotki. Aczkolwiek dla mnie był naprawdę przyjemną opcją.
Ogólna ocena: 9/10
https://ibb.co/z6Tc0tc
@kryhaa @grejtxkrzychu @MesQueUnClub96 @ElPonczato @FCBMati10 @FCBurza @Commandement @Rokita
1
@Oskar00 przetestujesz Owena baby albo Morientesa? bo zastanawiam się nad kupnem a z chęcią bym poznał opinie o nich. Mam 900k prawie na koncie więc chciałbym się jeszcze bardziej wzbogadzac, sensowne zakupy robić, nie tracić albo tracic jak najmniej, jestem w Lidze pierwszej. W fc co tydzień ranga 3 ale jest blisko 2. Testowałem juz Lewego i Benzemie. I chciałbym kolejna taka kartę jak Morientes czy Owen.
1
@VegetaPolska Morientesem już trochę pograłem. Specyficzny typ napastnika, mi się fajnie grało (szczególnie przy dobrym gameplay'u), ale wiem że nie każdemu siądzie. Nad Owenem się zastanowię.