La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 550 Culés

13

Cafe raport: 2 listopada 2021 - 0:00 -18:00
Liczba komentarzy: 1

Dzisiaj Zaduszki więc wypada Kafejce zapalić znicza...
[*]

Komentarz usunięty

4

@ChampionLW Beka z kserobojów kopiujacych czyjs pomysł i rozwalajacych sobie ryj po upadku tego tworu zawsze na propsie.

0

@ChampionLW Realu Sociedad. W końcu są liderami...ale to nie o mnie dyskusja

1

@kuz nie no spoko, ale specjalnie wchodzić i to sprawdzać to trzeba mieć nudne życie. Zresztą w końcu to gość co przez miesiące codziennie robił streszczenia wiadomości

0

@ChampionLW Robię to niespecjalnie a i sprawdzenie zajmuje mniej czasu niż tobie jeśli chodzi o odpisanie mi na komentarz. Fajna ta definicja nudnego życia. Widzę, że z autopsji. Streszczenie wiadomości? Nieźle. Miło mi, że aż tak zapadłem w twojej pamięci i pełnię rolę w twoim życiu. Teraz zaczynam rozumieć dlaczego piszesz o nudnym życiu. Chociaż to wciąż dyskusja nie o mnie.

konto usunięte

0

@ChampionLW
Jak jest dużo komentarzy, np. w dzień meczowy to raportu z kafejki nie ma :D

0

@bartas97 To pokazuje waszą ułomność. Sam dodałeś w tej dyskusji tyle samo komentarzy, co dzisiaj napisano w kafejce.

konto usunięte

0

@Kapitan hawk
Ale ja nie mam obsesji na punkcie liczby pisanych komentarzy :). Chce podyskutować, to coś napiszę. Nie ma tematu do dyskusji, to nie ma.
Jakbyś uważnie śledził stronę Realu, to byś wiedział, że tam dyskusje odbywają się głównie pod artykułami (na dany temat).
CB się nie przyjęła, bo nie ma powiadomień, a w dzień meczowy po prostu tam jest aktywniej.

Tekstu o ułomności nie komentuję, bo nie chce mi się zniżać na taki poziom :)

0

@bartas97 ja też nie mam obsesji. Wchodzę na kafejkę, kiedy mam czas, spędzam minutę i wychodzę. Ale wasza ułomność właśnie na tym polega. Zamiast wpływać społecznością na rozwój kafejki - wolicie spędzać czas tutaj. To nie dlatego, że nie ma powiadomień. Fcbarca.com dawniej też nie miała powiadomień. Ale każdy dołożył cegiełkę do rozwoju tej strony. U was każdy ma to w dupie. Dostaliście pokrętne wytłumaczenie, że jakiś gość się nie wywiązał z zadania, jakim bylo rozbudowanie strony i nara

konto usunięte

0

@Kapitan hawk
Można walczyć z wiatrakami.
Były próby wysyłania maili do osoby odpowiedzialnej za IT - cisza.
Były propozycje dobrowolnej zrzutki - cisza.

Jak jest gorący temat, to strona żyje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?