La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 735 Culés

2

W 2027? Co tak późno? Lepiej w 2026 lub 2025. Co będziemy czekać i żyć "pod butem" brukselskiego okupanta.


@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @macio_944

konto usunięte

2

@Kgorecki2500 nie chcę polexitu, ale ten zielony ład UE to mnie się nie podoba za bardzo;)

0

@Kgorecki2500 dziwne że pisze to członek partii która mimo że miano oddać terminal w Świnoujściu, zgodziła się na najdroższy gaz w UE i podarowała 1,2mld długu za przesyl. Pomijam oddanie śledztwa ruskim wbrew interesowi kraju

1

@Barca1992 No chyba nie tylko Tobie, przy ich założeniach, nawet jak ktoś ma swój las, to nie będzie mógł sobie w nim pozbierać grzybów, jagód a co dopiero jakąś wycinkę zrobić.

1

@Barca1992 No podejrzewam, że przejdzie on jeszcze zmiany bo coś czuje, że ludzie nie będą z niego zbytnio zadowoleni ;)

0

@Barca1992 bardziej szkodliwy jest pisowski nowy wał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?