La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1076 Culés

konto usunięte

5

Witamy panie Xavi.
Po krotce chcemy przedstawic obecna sytuacje w klubie. Takie “na czym pan stoi”.

W zimie nie bedzie wzmocnien bo klub ma potezne dlugi a sporo kasy trzeba oddac pana poprzednikowi.
Nasza jedyna nominalna dziewiatka ma klopoty z sercem. Nasz najlepszy skrzydlowy poskladal sie po zagraniu 1/4 meczu.
Chcemy sprzedac naszego teoretycznie najlepszego off pomocnika bo jest cieniem samegot siebie ale za to przedluzymy kontrakt z najlepszym PO, lamane przez SP , Segim Roberto.
Nasz sztab medyczny, to najlepsi lekarze zaciagnieci z plemienia Masajow.
Mamy dwoch De Jongow. Ten wyzszy nic nie umie a ten nizszy cofa sie w rozwoju.
Nasi gracze, podobno zaczeli ciezko pracowac u Koemana po Valdkowych wskacjach ale to wciaz mniej intensywniej niz treningi Barcy W.
Pamietasz Ter Stegena? No, to obecnie jest slabszy niz wtedy.
Jak sam pan widzi, warunki sa doskonale by zbudowac potege do nastepnego sezonu. Dla zachety oferujemy panu nizszy kontrakt niz w mocarnym Al Sadd.
Powodzonka.

0

@El dominatore Proszę również pamiętać że la bamba patrzy i po dwóch meczach będzie Pan zwalniany.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?