La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 920 Culés

3

Moje oficjalne oczekiwania wobec Xaviego (żebym miał podkładkę) na przyszłość:
- większa dynamika zespołu
- bardziej zespołowy pressing
- więcej gry kombinacyjnej i mniej wrzutek
- danie szans młodym
- postawienie na Puiga w większym wymiarze minut
- poukładanie koślawej obrony
- 2-3 lata na odbudowanie drużyny
- walka o tyle pucharów o ile się da bez nastawiania się na nic konkretnie

Tylko tyle i aż tyle można powiedzieć :-)

0

@Fenelon U nas są wyłącznie młodzi więc o to możesz być spokojny.

0

@Kwiatek67 I oby tak zostało ;-)

0

@Fenelon puig to odejdzie w styczniu

0

@Fenelon Jeśli chodzi o Puiga to w końcu po prostu zweryfikować czy ten chłopak na prawde sie do czegoś nadaje

0

@Cwaniak4 Właśnie na to liczę, bo nigdy większych szans nie dostał, a jak dostawał ochłapy, to grał albo przeciętnie albo dobrze albo bardzo dobrze, ze 2 wyjścia może miał słabe. I to przy zerowej regularności i mają kilka-kilkanaście minut co 10 mecz. Uważam, że możliwości ma mega.

@amanter Uważam, że nie, ale możemy się założyć czysto o przekonanie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?