La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1671 Culés

konto usunięte

0

Michał Pol mówił w jakims ostatnim live, ze Messi nie wygrał nic z Barceloną. Copa del Rey to przecież nic.... A no i wygral jeszcze Copa America, ale to jest przecież smieszny turniej, bo to w koncu nie Euro. Rozumiem wspierać swojego rodaka jesli o zlotą pilkę chodzi, ale no umniejszanie w ten sposob Messiemu i pomijanie faktow to troche mało profesjonalne i cringe'owe.

1

@POLAK12345 Jak ktoś uważa, że Copa America to nie jest wielki turniej, bo nie jest tak wypromowany i medialnie opakowany jak Euro, to moim zdaniem wiedza takich osób nt. piłki jest uboga jak mysz kościelna.

konto usunięte

1

@skubi99 No przecież wygranie Copa to jak pstryknięcie palcem. Pewnie dlatego Argentyna miala przez lata taki problem to wygrać. Swojego czasu takie Chille to było ponad większością europejskich drużyn. Brazylia to samo. Urugwaj? Chyba nie musze przypominać o Forlanie i MŚ 2010. Zgadzam się z Tobą w pełni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?