La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1353 Culés

32



Ale piękne, jak zgaszona :D

konto usunięte

11

@DonMatteo901 wstydzę się polskiej polityki i każdej strony. Nie lubię konfederacji, ale jednego niektórym z ich członków odmówić nie mogę, ze jak maja swoje zdanie to się tego cały czas trzymają, wypowiadają się normalnie i często w miarę spokojnie
I Sosnierza tez nie lubię, ale tu ładnie ja zgasił i ta reakcja w 0:15 xd

konto usunięte

23

@DonMatteo901 Czyli według tej pani osoby, które chodzą na marsze niepodległości to faszyści? XD

6

@DaPidejpi W sumie ja mam tak, że tylko Konfederacja mi w iluś tam procentach odpowiada i w jakiś tam kwestiach się z nimi zgadzam. Reszta parti to jest dramat dla mnie, więc ja osobiście nie mam wyboru.

@Barca1992 Tak i taka jest narracja większości z lewicy.

konto usunięte

1

@DonMatteo901 ja jakbym miał wskazać to z każdej partii bym coś znalazł, bo mam wyrobione przez siebie poglądy, tego się trzymam, one się nie sprzeczają ze sobą i jest git. Mogę w czymś się zgadzać x takimi konfederatami i lewicowcami. Uważam coś za słuszne wiec się tego trzymam. Nie jestem za jakaś partia konkretnie i się z nią nie utożsamiam, bo dla mnie polska polityka to dno i codziennie się o tym przekonujemy :D

0

@DonMatteo901 reszta partii to moim zdaniem nieudacznicy, nie da się ich słuchać , a TD który wrócił z europejskiego koryta , million Bo za milliony cierpi katusze , niech pogada o tym co on robił i jego rząd wyprawiał. Naprawdę trzeba być upośledzonym, żeby nie dać rady obecnej władzy, jak słucham tej opozycji to jakbym czuje się jakbym oglądam hotel paradaise albo wyspę miłości.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?