La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1622 Culés

3

Jak dla mnie Xavi może nie mieć sukcesów przez kolejne 2,3 lata. Będąc częścią ery Guardioli i Enrique oraz grając tak jak grał nie może mieć innej wizji footbolu niż ta o którą mi też chodzi. Ale klub jest w strasznej kondycji i tak jak Pep potrzebuje pilkarzy by realizować swoją filozofię, tak i Xavi będzie tych piłkarzy potrzebował. Na sensowne transfery trzeba będzie poczekać, a tym czasem niech Xavi buduje drużynę, która po odpowiednich wzmocnieniach zacznie grać jak dobrze naoliwiona maszyna.
Poza tym, to co się teraz dzieje to wciąż efekty działań Bartka. Choćby skały srały nie można pozwolić by jego działania przyczyniły się to upadku legendy Xaviegi. Bo niestety dzieci sukcesu nie śpią tylko zamiast kibicować będą sączyć jad.

0

@prokofiew myślę że tylko gryzienie trawy by go broniła przy braku sukcesów. I na to liczę. Dość mam wygrywania w posiadaniu piłki. Chic i to kuleje:)
Swoją drogą boję się że będzie porażki usprawiedliwiać tak jak bywało za czasów jego gry

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?