La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1263 Culés

2

Cieszymy się z Xaviego a niedługo będzie pewnie godzina policyjna i stan wojenny jak ten tysiąc przejdzie przez granice i rozproszy się po kraju. Strach będzie wyjść z domu mieszkajacym na terenach przygranicznych.

3

@kuz strach to jest ten rzad i ich kolejna nieudolność

8

@l0Messini ale jaka nieudolność? Tysiące imigrantów ch** wie z czym w tych swoich walizkach i w głowach próbuje się nielegalnie przedostać na teren naszej ziemi

13

@l0Messini No właśnie jaka? Według Ciebie maja zrobic im szpaler, zeby sobie szli, kradli i atakowali mieszkańców kraju bez zadnego zezwolenia na pobyt?

0

@Joe_Pesci Jeszcze pytasz?

5

@konrad1661 to jedz i ich tam głaskaj po głowie, szczególnie tych co sekatorem rozcinają zaporę

0

@Joe_Pesci Taka, że to już dawno powinno dojść do rozmów z NATO aby nam pomogło, a nie machać szabelką jacy to my nie jesteśmy samodzielni.

0

@Kgorecki2500 myśle, że w Polsce są odpowiednie osoby na właściwych stanowiskach i wiedza jak zarządzać przy takich sprawach, przecież zwykły Kowalski nie zarządza obrona państwa itp i potrafią ocenić sytuacje

0

@Joe_Pesci No ale dowaliłeś rozumiem że wedle ciebie osoby odpowiedzialne za polskie wojskie czyli Błaszczak to ludzie kompetentni.

0

@Gall przecież od tego jest cały sztab ludzi m.in Generał Rajmund Andrzejczak a także cały MON

1

@Joe_Pesci I co z tego a pis kiedykolwiek kogokolwiek słuchał? Co ty się z choinki urwałeś, zapoznaj się ze stanowiskiem Pis odnośnie ekspertów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?