- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1201 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
12
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1201 Culés
3
Leszek Żebrowski o MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI A.D. 2021
Proszę bardzo uważnie przeczytać załączony dokument Informacji Wojskowej (sowieckiego SMIERSZ-a, czyli kontrwywiadu w Polsce Ludowej) z 31 X 1945 r. W SPRAWIE UNIEMOŻLIWIENIA OBCHODÓW ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI! Toż to gotowy wzór dla Trzaskowskiego i jemu podobnych. Gdyby mieli pełnię władzy, jak bolszewicy i sprzedawczyki w 1945 r., urządziliby nas tak samo. Nietrudno przecież znaleźć w jego otoczeniu (a nawet wprost, w koneksjach rodzinnych) bolszewickich, komunistycznych i ubeckich nici. Nie byłoby tego Święta, tylko nieustanne szwanc-parady a przed nimi, na czele ich prezio w gorseciku i na wysokich obcasikach. Robiłby nam fiku - miku!
Bo po co Polakom takie Święto, skoro są inne, bardziej kolorowe?
I zapewne realizowane byłoby polecenie sowieckiego płk. Iwana Kożuszki, szefa Głównego Zarządu Informacji, aby podejmować działania w celu "SZYBKIEJ I MOŻLIWIE SPOKOJNEJ LIKWIDACJI". A likwidować to oni potrafili. Wszystko i wszystkich.
"Ale pan jest wysoooooki!". Czy ego nadal rośnie?
PRZY OKAZJI APEL:
- idźmy w miarę możliwości w grupie (rodzina, przyjaciele, znajomi) a nie indywidualnie;
- pilnie zwracajmy uwagę na otoczenie, na próby prowokacji, takie działania należy zgłaszać Straży Marszu i Policji;
- wypychamy z Marszu osoby pijane, wulgarne, nieobyczajne;
- zwracajmy uwagę, jeśli ktoś ma szklane butelki, czy inne przedmioty, które można rzucić i wywołać panikę.
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/255009798_441179587368839_5743669036998929908_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_rgb565=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=L2kfNSJ1EB4AX_acGr_&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=e7813c102480011d23e7c934c3191ec1&oe=61B31A29