La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

14

Bąkiewicz siedzi w kieszeni PiSu. Jego zadaniem jest odbicie elektoratu Konfederacji w stronę PiS. Dlatego też PiS będzie go promował i dyskredytował Konfederację.

Sam Bąkiewicz gada o Zielonym Ładzie, jakie to wsparcie daje Morawieckiemu, a przecież sam Morawiecki rok temu zgodził się na pakiet klimatyczny.

konto usunięte

1

@barcelonaLM sami siebie orają

1

@barcelonaLM akurat z tego co wiem to Bakiewicz z PiSem się nienawidzi. PiS udaje prawicę podczas gdy to są socjaliści. Dlatego każdego kto jest "na prawo" od nich traktują jako wrogów.

2

@Azi Może kiedyś tak było, ale teraz PiS potrzebuje Bąkiewicza, a Bąkiewicz na tym zyskuje finansowo. Zaczęło się rok temu od akcji "Mimo wszystko Duda"

2

@barcelonaLM "Wybór" Duda - Czaskowski to nie jest wybór...

2

@Azi Tak się nienawidzą, że dostał kilka mln dotacji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?