La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1436 Culés

1

Przydałoby się jakieś oświadczenie organizatorów marszu odnośnie palenia flagi Niemiec i D. Tuska. To jest niedopuszczalne zachowanie, że na tak fantastycznej inicjatywie jaką jest marsz, dzieją się tak żenujące rzeczy.

1

@Katalonbar podczas marszu kobiet było jakieś oświadczenie odnośnie żałosnych i obraźliwych transporterów?

1

@Xwowrak A czy marsz kobiet byl inicjatywa rzadowa?

0

@Xwowrak Niestety też nie słyszałem, ale jak widać organizatorzy umywają od tego ręce.

1

@JimMorrisonFCB a co to ma do rzeczy? I na jednym i na drugim marszu znajdują się żałosne jednostki.

1

@Xwowrak a no to że marsz był organizowany z publicznych pieniędzy, marszu kobiet nie finansowalismy

0

@Kinginiesta To raz, a dwa ze to wladze ponosza odpowiedzialnosc za ten marsz i takie sytuacje nie powinny miec miejsca.

A to, ze podobne cyrki dzieja sie na marszu kobiet to inna sprawa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?