La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

15

- Za to cierpienie odpowiada pan Łukaszenka i jego pomocnicy w Mińsku - podkreślił Maas. - Chciałbym w tym miejscu powiedzieć: niezależnie od innych dyskusji politycznych, jakie toczymy w Unii Europejskiej, problemem w tej sprawie nie jest Polska, a czasami mam takie wrażenie w tej debacie.

Ciekawe slowa szefa niemieckiego MSZ.

4

@JimMorrisonFCB Słusznie zauważasz fakt, że poważni politycy w Europie widzą powagę sytuacji. Świadczy o tym przytoczona przez Ciebie wypowiedź, ale również choćby niedawna wypowiedź skretarza generalnego NATO.
Np. Sam Donald Tusk jest dosyć ostrożny w kategorycznym zajęciu stanowiska, które by mogło zaspokajać emocjonalne zapotrzebowanie którejkolwiek ze stron sporu toczonego o "humanitarne traktowanie" migrantów, czy też stosowanie zbyt radykalnych środków zaradczych.
Natomiast pan Tusk ma problem we własnej partii, konkretnie nad zapanowaniem nad zbyt pobudliwymi emocjonalnie członkami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?