La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 735 Culés

2

Zauważyłem ciekawy związek przyczynowo-skutkowy. Myślałem, że jeśli Barcelona zacznie gorzej grać to będę oglądał rzadziej jej mecze, ale tak nie jest - generalnie oglądam wszystko co się da jak w poprzednich latach.

Natomiast obecnie praktycznie nie oglądam meczy Realu. Ich dyspozycja jest powiedzmy z grubsza średnia, ale stabilna - na pewno nie ma takiej zapaści jak w Barcelonie. Wcześniej oglądałem wiele spotkań Realu na zasadzie "a może stracą punkty", a teraz nie chce mi się tego śledzić. Wydaje mi się, że ma to związek z tym, że Real ma sporą przewagę nad Barcą w lidze i za bardzo nie widzę perspektyw, żeby to się zmieniło w tym sezonie (chyba, że Xavi to czarodziej).

Wniosek: gorsza Barca = oglądam tyle samo Barcelony, mniej Realu
Czy ktoś też znajduje się w podobnej sytuacji?

0

@Katalonbar dla mnie oba kluby grają gorzej w Realu nie ma piłkarza którego gra wizualnie mnie zachwyca.S.Barcelona ma na przyszłość szkielet drużyny ale brakuje z 2 transferów i pracy nad młodymi.Generalnie patrzę z optymizmem.

0

@Katalonbar mam tak samo :D

0

@Katalonbar bo kibicem się jest a nie bywa.
Można się złościć, klnąc, wyzywać od matołów ale jeśli jest się prawdziwym kibicem to jest się z klubem na dobre i złe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?