- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1511 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
91 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1511 Culés
3
Politykom,a szczególnie rządzącym łatwo przychodzi gadka: "To są głównie młodzi mężczyźni, którzy zamiast walczyć o swój kraj to uciekają".
Co sami ludzie gdy dochodzi do konfliktu uciekają na uchodźctwo by z daleka "rządzić", a potem wracają i dostają ordery xD
0
@IronSanHybrid A który polityk tak powiedział? Konkretny cytat poproszę.
#tylkopytam
1
@baartekk97 Masz pierwszy z brzegu w tym kontekście: "To mężczyźni, głównie młodzi, w wieku poborowym, silni. Nic nie wskazuje, że grozi im coś złego w ich kraju - ocenił Maciej Wąsik.
Dodam, że Oni są z różnych krajów, a mi chodzi o tych, którzy faktycznie uciekają przed wojna.
Wypowiedzi było więcej w kontekście całego kryzysu migracyjnego w Europie. Jeszcze przed sytuacją w Polsce.
2
@IronSanHybrid Ci którzy faktycznie uciekają przed wojna to zgłaszają się po azyl a nie koczują w lesie próbując nielegalnie formatować granice...
1
@IronSanHybrid Z jakich krajów uciekają przed wojną? #tylkopytam
Z jakich krajów są Ci uchodzcy poza Syrią i Irakiem?
0
@Azi I tak i nie. Ja wypowiadam się tylko o faktycznie uciekających. Jestem w stanie zrozumieć, że tonący brzytwy się chwyta. Wielu z nich po sforsowaniu prosi o ów azyl zgodnie z procedurą międzynarodową.
0
@baartekk97 Te dwa wystarczą, no mógłbym dorzucić Afganistan czy prześladowanych Kurdów. Gdybyś czytał że zrozumieniem wiedziałbyś, ze wypowiadam się tylko kontekście tych faktycznie uciekających przed wojną.
4
@IronSanHybrid Dlatego ja od zakończenia szkoły zmieniłem swój pogląd o 180 stopni w tej kwestii... Teraz gdyby wybuchła wojna, czy jakikolwiek konflikt i ktoś pokroju Dudy, Kaczyńskiego czy Morawieckiego w orędziu nawoływał by do wstawienia się w celu obrony ojczyzny a sam uciekł by za granicę (bo tak zapewne by było), to kazałbym mu się pie*dolić... Pakuję się do samochodu i wyjeżdżam z tego kraju.