- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 735 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 735 Culés
53
Lepszego zobrazowania chyba się nie da pokazać XD
15
@FC1899Barca Klasyczne spłycenie tematu. I'm not even surprised.
Konfederacja ❤️
Komentarz usunięty
6
@FC1899Barca Czyli imigranci mają być wpuszczeni do restauracji? To jest właśnie ten poziom manipulacji populistów za 3 grosze.
6
@FC1899Barca xDˣᴰ
1
@macio_944 Zobacz kto w Polsce wybiera? I pomnóż sobie tego człowieka x kilka milionów.
2
@FC1899Barca Zrycia Konfy? Zdecydowanie.
6
@macio_944 Konfederacja robi ze swoimi wyborcami to co PiS. Najprostszy możliwy przekaz, żeby statystyczny coś zrozumiał, ale tak jak oni chcą i bombardowanie ich tym. W myśl zasady, że powtarzana bzdura stanie się obiegowym faktem. Najlepiej w formie mema, bo wiadomo w jakim wieku jest ich grupa docelowa,
7
@arasz1819 Tak, ja to już od dawna piszę. Dlatego m.in. Konfederacja przyciąga w swoje szeregi takich antynaukowych fanatyków, którym nawet badania, czy poparte naukowo artykuły nie przekonają, nie mówiąc już o przyciąganiu w swoje szeregi nacjonalistów dla których najprostszy emocjonalny przekaz jest najsilniejszy co mnie niesamowicie żenuje. Bardzo nie lubię skrajności, jakichkolwiek, a Konfederacja niestety taką skrajnością jest... i prawdopodobnie będzie. Bo jakby nie była, to wiele osób by się od nich po prostu odwróciło.
2
@macio_944 Ty piszesz chłopczyku o spłycaniu? XD
P.S No tak, tutaj jest pan naukowy
1
@skubi99 "chłopczyku" :D
Dzięki Wam drodzy prawicowcy czuję się ponownie jak w podstawówce. Dziękuję, ponieważ często lubię być sentymentalny, a dzięki Wam czuję się jak pośród moich 6-7 letnich dawnych kolegów. Coś pięknego, łezka się w oku kręci.