La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1002 Culés

konto usunięte

0

Coś dużo napastników, którzy błyszczą w Bundeslidze, potem przepadają w silniejszych ligach. Haller, Jović, Werner, Batshuayi, Silva, Kramarić, Schick, z dawniejszych Pizarro czy Gomez, a jeszcze na siłę można Alcacera dać, który w lidze hiszpańskiej coś tam postrzelał, ale w Niemczech zdecydowanie lepiej wypadają jego staty.

Z top 5 lig chyba najłatwiej o bramki w Niemczech. Nawet w Ligue 1 trudniej, bo taki Messi ma problem.

0

@Guacamole Jak piłkarz jest dobry to da radę wszędzie. Wernera bym tutaj nie umieszczał, on gra dobrze tylko ze strzelaniem ma problem. Jeszcze się odblokuje, tego jestem pewien.

konto usunięte

0

@Oskar00 Z Włoch taki Immobile czy z Hiszpanii Aspas też się w innej lidze nie sprawdzili, ale w Bundeslidze jest najwięcej takich przypadków.

0

@Guacamole z czego to są przypadki zawodników którzy grają w swoich krajach, więc to też bardziej zrozumiałe, że z różnych względów wyjazdy im nie służyły.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?