- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1378 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
maroon
3
@Bykunn Z jednej strony tak to oczywiście wygląda, ale z drugiej widząc nastawienie prokuratury... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Roobo
11
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1378 Culés
1
Kolejnych osiem osób zwolnionych z WWE.
0
@lucas/catalan kto
0
@SelloutCrowd Row (Top Dolla, Isaiah „Swerve” Scott i Ashante „Thee” Adonis)
Johna Morrison
Tegan Nox
Drake’a Maverick
Shane’a Thorne
Jaxsona Ryker.
1
@lucas/catalan roster wwe vs roster aew to niebo a ziemia
0
@FCB24 W AEW zaczyna się robić problem bogactwa. Ale i tak duża większość zawodników ma swój czas. Mam zastrzeżenia jak prowadzony jest np. Brian Cage. Nie pojawia się na galach, chyba że ma jakąś kontuzję.
0
@lucas/catalan no pewnie kwestia czasu kiedy powstanie jakas nowa tygodniówka. Plus AEW jest taki, że zawodnicy moga występować i pojawiać się w innych federacjach. O Cage też całkowicie zapomniałem, chociaż nie wiem czy on nie odszedł własnie przez pozycje
0
@lucas/catalan Niech już lepiej Vince komuś sprzedaje to WWE, bo ma wyrąbane na to co się dzieje, tylko chce jeszcze zarobić póki może jak najmniejszym kosztem.
1
@negreanu Dla mnie śmiesznym argumentem jest zwolneienie z powodu cięć kosztów, przecież oni mają ogromne dochody. Mówi się że Nia Jax, Karrion Kross i Scarlett zwolenieni zostali przez to że nie chcieli się zaszczepić na covida.
@FCB24 Nigdzie nie było informacji na temat zwolenienia Briana Cage.
1
@lucas/catalan Słyszałem o tym, Nia dość głośno na ten temat mówiła, co nie spodobało się zarządowi. Szkoda trochę Triple H w tym wszystkim, no zaczynało fajnie funkcjonować w 2019 jego projekt z NXT a tu jeszcze problemy zdrowotne. Szkoda, że też fani przychodzą na galę i oglądają coś te programy Vince'a chyba też mają w dupie co się tam dzieje i zostawiają i tak kasę, do tego różne rodzaje kontraktów telewizyjnych, z Arabią dot. gal itd.
Zresztą stosunek Vince'a jaki ma do fanów można było zobaczyć, na pierwszej tygodniowce po powrocie fanów na galę, gdzie wyszedł i powiedział jedno zdanie i poszedł.