La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1125 Culés

0

A co, jeśli Robert Lewandowski jest fanem Leo Messiego i specjalnie narobił sobie kłopotów podczas zgrupowania reprezentacji, żeby w przypadku bardzo prawdopodobnego zdobycia przez Leo siódmej Złotej Piłki, zdecydowana większość Polaków nie jechała po Argentyńczyku w mediach społecznościowych jak po burej suce, że niby to nie zasłużył, tylko żeby skupili się na Robercie, że za takie zachowanie względem kadry dobrze mu tak, że nie zgarnął nagrody, czym Lewy skupiłby ich wrogą uwagę na sobie samym, odciążając tym samym od hejtu swojego idola, który zresztą i tak by tych komentarzy nie przeczytał, bo on nie hablando polaco, co jednak nie robiłoby różnicy Robertowi, bo on tak czy siak, jako domniemany Polak, by cierpiał?

2

@damianex10 Ze chciało Ci się te dyrdymały pisać :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?