La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1026 Culés

5

Co do wygranej Barca 70% meczu była lepsza i mogła prowadzić i 2:0.Weszła rezerwa i dopiero wtedy zaczęli istnieć.Ten drugi skrzydłowy mógłby się podobać.Jak wróci Pedri i Fati sytuacja będzie znacznie lepsza.Co z Dembele zobaczymy.NA benfice jest jeszcze za wcześnie.jak przegramy nienależy Xaviego winić.Teraz zawodnicy walczą o skład i różne dziwne rzeczy mogą być.Xavi ma prawo aby próbować różnych rzeczy i poznać zawodników.Oni muszą mieć czas na wdrożenie różnych rzeczy.Generalnie pozytywnie.Pracy jest sporo.

1

@Borneo No wróci Dest i o zgrozo SR ale on i tak lepszy niż Minqueza, a dziś najwięcej problemów właśnie z prawej strony.

1

@Gall Zgadzam się w 100% .Świetny był też Nico no i Gavi.Pedri będzie miał partnera albo konkurenta.Świetnie że cała ta 3 ma świetny odbiór dobrze to wróży przy presingu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?