- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1511 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1511 Culés
1
Prawdę mówiąc, cieszę się że w La Liga mamy takich sędziów a nie jak w F1. Tam to jest kuriozum, abstrakcja i kompromitacja za kompromitacją.
Wczoraj w kwalifikacjach jechało 3 kierowców za sobą w kolejności - Bottas, Sainz i Verstappen. Wszyscy trzej zostali wezwani do sędziów po tym jak nie zwolnili na żółtych flagach, które wywołał Gasly urywając sobie skrzydło i przebijając oponę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Gasly stał w jednym miejscu przez długi czas, mimo to na torze nikt nie włączył systemów ostrzegawczych, które wyświetlają żółtą flagę na tablicach świetlnych, na ekranie w bolidzie i informują dźwiękiem w słuchawkach kierowców. Jedynym objawem flagi był chłopak machający z jakiejś budki. Więc już tutaj FIA spieprzyła do maksimum wszystko co mogła spieprzyć, ale flaga to flaga a przepisy to przepisy, więc się posypały kary.
I tu kolejne xD ze strony FIA. Wszystko działo się na przestrzeni minuty (bardzo długi czas w trakcie którego nikt nie włączył systemów), jak mówiłem w kolejności
1. Bottas dostał 3 miejsca kary
2. Sainz nie dostał żadnej kary, bo uznali że nie było flagi
3. Verstappen dostał 5 miejsc kary za podwójną żółtą flagę.
Czaicie? W ciągu kilkudzisięciu sekund, w sprawie jednego, niezmiennego zdarzenia, bo Gasly sam dojechał do miejsca w którym się zatrzymał i już nie ruszył, 3 zawodników dostało 3 różne werdykty sędziowskiego i to nie w stopniu narastającym bo było: Lekka kara > brak kary > Najcięższa kara.
Kolejna wielka kompromitacja FIA w tym sezonie.
0
@Tasde A Lewis 200 iq pierwszy wyjechał i łatwo :D
0
@Tasde niestety FIA tak dziala. Do tego podobno bylo tak ze w danym momencie byla i zielona i zolta flaga. Jakies ogromne zamieszanie bylo
0
@mekston O jesteś w końcu :D
2
@Encore IQ nic do rzeczy nie ma, po prostu był pewny tego jak mocną ma maszynę, bo jakby wyjechał za innymi to miałby lepsze warunki na torze i lepszy czas a postanowił jechać sam na zimnym asfalcie.
0
@Encore witam :) tylko cud moze odebrac tytul Mercowi teraz. Przez cud mowie - losowe wypadki, DNFy itp
0
@Encore mial taka przewage auta ze mogl sobie na pozwolic zeby pojechac w nieco gorszych warunkach
0
@Tasde @mekston No własnie ale mógł poczekać a jednak zminimalizował ryzyko.
0
@Encore No ale właśnie maksymalizował ryzyko. Szansa na to, że Verstappen zabrałby mu P1 na bardziej nagrzanym torze jest większa niż to, że ktoś się rozbije a obsługa toru niczego nie ogarnie.
0
@Tasde maFIA? nowe nie znałem ;)