La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1426 Culés

0

Mam nadzieję że plota

Skoro na rynku transferowym nie ma zbyt wielu napastników, to nawet giganci w styczniu będą zmuszeni brać tych, którzy są. A snajpera potrzebują FC Barcelona, Manchester City i Atletico Madryt. Cała trójka chce Alexandre'a Lacazette'a.

Francuski napastnik najpóźniej po sezonie opuści Arsenal. Jego umowa wygasa latem 2022 roku, więc Kanonierzy w styczniu będą mieli ostatnią okazję zarobić na zawodniku.

A zarobić może mieć okazję, bowiem Lacazette'a chce kilka klubów. Od dłuższego czasu słychać o tym, że Francuzem interesują się Juventus i Atletico, a teraz okazuje się, że napastnika przymierzają Manchester City oraz FC Barcelona.

Źródło futbop.pl


0

@Krystian1588 Szkoda że odszedł do Arsenalu bo zapowiadał się lepiej ale po co nam kolejny 30 latek

2

@Japonk staty we Francji miał niezłe
Ale teraz to bym z możliwości ściągnięcia go raczej nie skorzystał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?