La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1360 Culés

konto usunięte

2

LM będzie trudna do uratowania ale my musimy teraz walczyć w każdym meczu ligowym jak o życie. Do trzeciego miejsca tracimy 8 punktów a do czwartego które zajmuje Atletico sześć. Zespół z Madrytu będzie ciężko minąć w tabeli ale pozostałe zespoły również. Mamy zaległy mecz w Sevilli gdzie łatwo o punkty nie będzie. Teraz dwa najbliższe mecze mogą w dużym stopniu decydować o tym sezonie. Mecz z Villarreal na wyjeździe i u siebie z Betisem musimy wygrać by ta strata nie rosła. A jak trudne to zadanie to doskonałe o tym wiemy. Boję się że ta młodzież od której bardzo dużo teraz zależy bez wygranych meczów będzie grała pod gigantyczną presją. W naszej sytuacji finansowej brak wyjścia z grupy LM będzie mocnym ciosem i LE tego nie zrekompensuje. Natomiast brak awansu do przyszłorocznej LM będzie tragedią dla klubu i możliwą spezedażą któregoś z perełek rodowych Barcelony.

3

@Janiama Najważniejsze to nie tracić punktów na słabszych drużynach. W tamtym sezonie potraciliśmy punkty na Cadizach i to skreśliło nasze szanse na mistrza. Inne zespoły na pewno pogubią punkty ze słabszymi rywalami, ale my już nie możemy sobie na to pozwolić.

1

@Janiama Każdy mecz bedzie presja, czy wygraja czy nie. Pisałem w dzień w którym Lapcio powiedział Leo out, napisałem, że straty finansowe to dopiero Lapcio pozna jak wypadniemy z LM na 2 lata i stracimy kibiców na trybunach. Oddaliśmy w ostatnim dniu kolejnego Napastnika, który generował nam bramki. W styczniu must Napastnik, tylko kto przyjdzie w Styczniu jak my kasy nie mamy. Nie widze tego, ale mecz wczoraj mi sie podobał.

1

@tbas na szczęście Xavi wygenerował troche kibiców na trybunach, myślę że jak nasza gra utrzyma się na wczorajszym poziomie to stadion nie będzie świecił pustkami. Ale tak jak piszesz. Bez napastnika + chociaż jednego zdrowego skrzydłowego Fati/Dembele będzie ciężko ze zdobywaniem bramek.

0

@Janiama
oj mylisz się bo były tu już artykuły że w LE możemy zarobić podobną kasę i nie masz racji:)
ale brak awansu do LM w nasteopnym seoznie byłby już słaby

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?