- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1048 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1048 Culés
0
Myślicie że Jorginho będzie w top3 ZP?
1
@Encore Będzie bo nie ma kogo dać
1
@Encore Mysle ze będzie taka trójka
Messi Lewy i Benzema
0
@Emhyr Według mnie Benzema lepiej grał w tym roku
0
@Encore Ale nic nie wygrał Jorginho ma dwa najważniejsze puchary Benzema to się odpalił tak naprawdę w tym sezonie w tamtym był po prostu dobry
0
@Emhyr No a Jorginho to solidny średniak
2
@Emhyr i za nie dostal puchary (Jorginho) natomiast pilkarzem lepszym w tym roku byl Benzema wiec dlaczego ma byc nizej od gorszego Wlocha
0
@Emhyr ale ma mocne nazwisko i klub
0
@Rust_Cohle Rzadko się zgadzam z tobą ale tak kohel
0
@Rust_Cohle a wiesz jak działa Złota Piłka? Statystyki są drugorzędne liczą się puchary dlatego Leo to wygra a nie Lewy
0
@Emhyr A co mnie to obchodzi jak dziala ja Ci napisalem jak powinno byc
@Encore serio rzadko sie zgadzasz? To chyba masz male pojecie o zyciu i o pilce...xD
0
@Rust_Cohle Z tobą owszem
0
@Rust_Cohle Zakładać się nie będę ale zawsze możemy wrócić do tego posta w poniedziałek ok?
0
@Encore dziwne bo ja sie dobrze znam na piłce
@Emhyr ale gosciu Ja Ci tylko napisalem ze Benzema byl i jest lepszym pilkarzem.
Od Jorginho w kadrze na euro bylo z 3-5lepszych graczy w jego druzynie, a i w Chelsea nie byl najlepszym graczem.
Wiec smieszne to dla mnie i tyle
0
@Rust_Cohle Sugerujesz że ja się nie znam?
0
@Encore jesli masz inne zdanie w kwestiach w ktorych uwazam sie za eksperta - to tak
0
@Rust_Cohle A w jakich kwestiach jesteś ekspertem
0
@Rust_Cohle Od Jorginho jest ponad 20 lepszych piłkarzy z tego top30 nominowanych ale będzie trzeci bo ZP jest uzależniona od pucharów ;P
0
@Encore pilka nożna np
0
@Encore @Rust_Cohle @Janiama i to jest panowie kłopot złotej gały, puchary czy ogólne wrażenie, za co jest ta nagroda, co to znaczy najlepszy.