- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1575 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1575 Culés
12
Artur "Waluś" Walczak który dostał wylewu i zapadł w śpiączkę po znokautowaniu podczas pato-gali policzkowania się zmarł w szpitalu. Prokurator będzie miał sporo roboty bo organizatorzy nie "uruchomili" karetki będącej na miejscu bo wiązało by się to z przerwaniem imprezy tylko wezwali systemową dzwoniąc na 112 która dotarła po prawie godzinie.
Play stupid games, win stupid prizes.
7
@Persyfl Z tą karetką to potwierdzone? Początkowo ta informacja wyszła od Bonusa BGC, którego nawet nie było na tej gali (potem wszystkie media to powielały). Organizatorzy też zarzekali się, że karetka była normalnie na miejscu i w oświadczeniu napisali, ze Bonus poniesie za to konsekwencje, bo ich zdaniem po prostu gada farmazony.
4
@Persyfl Co do "stupid games", to jutro rusza kolejny ambitny projekt, czyli AlkoMaster. :D
4
@Persyfl Tego sportu to nie rozumiem kompletnie, sport dla idiotow.
0
@Danny Gaucho Z karetką mogę być w błędzie, bo nie siedzę specjalnie w temacie i nie wiem, które źródła są wiarygodne.
7
@Persyfl A, czyli nic nie wiadomo poza tym, że nie żyje ^ ^
1
@Persyfl w jakim celu więc była ta karetka na miejscu jak nie można było jej użyć?
0
@Persyfl już widzę, jak pan groźny prokurator ruszy tych wszystkich gangusów stojących za organizacją takich imprez jak punchdowny czy fame mma.
2
@udarpawarotam Gangusów xd
Tacy z nich gangusy jak i ze mnie. A niektórzy prokuratorzy potrafią zrobić z dupki jesien średniowiecza
0
@Transu96 Można było, tylko, jeśli informacje się potiwerdzą, hajs był ważniejszy dla organizatorów.
0
@puyol_presidend5 Nie wiem czy Czeczenów można nazwać gangusami ale na pewno wpisują się w to określenie pewnymi cechami.