La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1719 Culés

1

Cieszy dzisiejszy zwycięski wynik Barcelony, mimo iż nie wszystko wyglądało tak jak powinno. Jednak dla tych co tak strasznie narzekają na styl gry Blaugrany w dłuższych momentach gry polecam zajrzeć do ich ostatniego meczu w LM. Villarreal przez 60/70 minut robił z United co chciał :)

0

@KrwawiaceoczyVEB Tylko ten MU dostał od Watfordu czwórkę kilka dni przed tym meczem + ogólnie ich formę trudno nazwać dobrą.

0

@priest9999 ale kadrowo jest mocniejszy chyba.

0

@KrwawiaceoczyVEB Oczywiście, że kadrowo tak, tylko spójrz na to że Villareal w tym sezonie gra beznadziejnie(jak na swój potencjał) na 14 meczy w lidze wygrali 3 razy, w LM jedynie potrafili pokonać Young Boys ze Szwajcarii. 60-70 minut grali nieźle z MU, ale tak jak mówię nawet Watford leje w aktualnej formie MU, więc dużej chluby im to nie przynosi. U nich bardzo widać brak jakości z przodu, odkąd kontuzjowany jest Moreno, co też było widoczne w dzisiejszym meczu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?