- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1659 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
10
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1659 Culés
27
Ja tylko przypomnę, że my wciąż gramy bez Fatiego, Pedriego, bez prawej obrony i z paroma zawodnikami co dopiero wrócili po kontuzji.
Już nie mogę się doczekać meczów, gdzie Xavi będzie miał całą kadrę dostępną.
Jestem PEWNY, że Generał wydobędzie maxa z takich piłkarzy jak:
Gavi, Pedri, Nico, Fati, FdJ, Abde, Balde, Dest czy innych młodych gniewnych z La Masii.
2
@michal26 Ja się zdziwiłem, że Dest nie wszedł tylko drewniany Mingueza.
3
@Coutinho007 No, z tym Minguezą, to Xavi nieźle rozemocjonował nam spotkanie :)
6
@Coutinho007 Ja również. Może coś mu jeszcze dolega. Ogólnie Mingueza to poziom Roberto a nawet gorzej. Moim zdaniem już lepiej dać jakiemuś 18 latkowi szanse. Gorzej by nie grał.
Ogólnie dzisiaj nasi mieli przebłyski i naprawdę fajnie to wyglądało.
3
@Sau_Ron dokładnie. Mingueza zawalił po części tez bramkę..
0
@michal26 To właśnie mnie najbardziej po tym meczu boli. Znowu ten blok naszej defensywy zostaje naruszony w końcówce meczu, co znacząco wpływa na (w tym przypadku) pogorszenie się naszej obrony. Taki sam problem widziałem u Ronalda Koemana. Zawsze na ostatnie minuty zmieniał obrońców, przez co było gorąco w doliczonym czasie gry.
Nie wiem, być może przesadzam z tym, ale uważam, że blok defensywny powinien przez cały mecz pozostać bez zmian, by nie zakłócać tego rytmu obrony. Podstawowi obrońcy podczas meczu uczą się swych rywali, przez co łatwiej jest ich zatrzymywać, a wprowadzenie świeżaka jest dosyć ryzykowne, bo tą wiedzę będzie musiał zdobywać od początku.
3
@Sau_Ron Alba kontuzji doznał. Musiał go zmienić..No, ale i tak jedna zmiana i był dramat.
0
@michal26 A no tak, zapomniałem o tej kontuzji. Zwracam więc honor, ale i tak jak widać już po zdarzeniu, Mingueza nie był najlepszym wyborem :D
0
@michal26 Przede wszystkim gramy bez napastnika. Problem w tym, że to się raczej za szybko nie zmieni.