La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

8

Oglądałem dziś to Alkomaster z ziomeczkami jak piliśmy, leciało se w tle dokładnie na streamie bo ciekawi byliśmy jak to wygląda. Powiem wam ze dawno takiego gowna nie widziałem. Jestem osoba która nie hejtuje tyvh nowych federacji, nawet ten Wrestling jako tako myśle ze się rozwinie w przyszlosci, o Fame mma nie wspominam bo jestem fanem, ale to alko master to takie gowno ze szkoda gadać. Współczuje jak ktoś za to zapłacił. Pomijam fakt ze to było żałosne, to nawet przez moment nie było śmieszne, totalny nie wypal i mam nadzieje ze to była ostatnia edycja. Serio liczyłem ze będzie się z czego pośmiać chociaż, ale skala żałości przekroczyła moje oczekiwania.

0

@Janas11224 ćwiartsona wywaliło do świata o którym tylko murański ma pojęcie, a ta mia/kia czy jak ona miała na koniec na kanapie dupsko w kamerę wystawiła i niby śpi ;f gala gówno ogólnie, oby ją zaorali

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?