La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1317 Culés

5

Wczoraj po jednym z pudeł Depaya już standardowo opadły mi ręce i miałem po prostu odruch rezygnacji. Zaraz potem pojawił się na ekranie Xavi, który robił coś zupełnie odwrotnego. Klaskał i krzyczał coś w stylu "Come on boys!" zachęcając ich do dalszej walki i niepoddawania się.
I chyba właśnie tego tej drużynie brakuje. Takiej wiary, nie tylko od trenera ale chyba także ze strony kibiców. Po wielu latach sukcesów przechodzimy przez bardzo trudny okres. I przyzwyczajeni do sukcesu szybko tracimy wiarę w tę drużynę. Uważam, że choćby dlatego, że Xavi to dostrzegł, to właśnie on ma większe szanse na sukces niż inni trenerzy, którzy ostatnio trenowali Barcę.

0

@prokofiew Xavi zawsze to miał - pamiętam jak kiedyś straciliśmy bramkę w klasyku,a chwilę potem było zbliżenie na Xaviego robiącego wyrzut z autu i od tej pory byłem pewny że wygramy, taka determinacja od niego biła. Oczywiście wygraliśmy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?