La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1267 Culés

4

Ciekawostka na dzisiaj.
Oglądam sobie Kopyrę i jego #1000IBU
Podał w najnowszym odcinku informację, że Polska ma prawie najwyższy w Europie współczynnik odzyskalności aluminium.
Średnia w UE to coś koło 70 paru procent a my mamy ponad 80%.
Co to oznacza?
A no to, że tylko co 5/6 puszka nie trafia z powrotem do użytku!
I to jest prawdziwa ekologia. Dodajmy, że nie ma żadnych kaucji!
Ot po prostu Mietek z Władkiem o 5 rano wybierają ze śmietników puszki i zanoszą na skup. To jest prawdziwa ekologia!
Zrobili więcej dla Ziemi niż ta cala Gretha czy jak jej tam

2

@michal26 może i tak być, ja puszki zbieram do osobnej reklamówki, jak się zapełni wieszam na płocie i po paru dniach jej niema bo Pan szanowny zbieracz je zawija.

konto usunięte

1

@michal26 Dodatkowo, piwo w puszkowane jest lepsze ze względu na większą szczelność i brak dostępu światła.

1

@Persyfl Dokładnie tak! Piwo w puszce jest po prostu najlepsze. Nie rozumiem ludzi, którzy wolą w butelce i to...zielonej. To jest jakiś absurd.

@KrystianR brawo Ty :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?