La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1809 Culés

1

Czy Lewy, czy Messi, ten kto wygra, zdobędzie tylko trofeum. Obaj mieli fantastyczny sezon i obaj jak najbardziej zasłużyli na miejsce, w którym dzisiaj się znajdują. Bez względu na to, kto wygra ZP, trzeba po prostu powiedzieć, zupełnie bez złośliwości, że szacunek, to tym panom należy się ogromny, bo będąc wcale nie tak młodymi piłkarzami, ponownie zgłosili się w walce o to "najwyższe" wyróżnienie w świecie piłki nożnej.
Dla mnie i tak ZP nie znaczy wiele. Bardziej liczą się dla mnie momenty, które wszyscy pamiętamy z boiska, jak jeden dźwigał na swoich plecach cały klub, a drugi śrubował niesamowite rekordy. Jednym imponuje Lewy, innym Messi, ale czy warto toczyć spór o jakiś pucharek? Obaj ponownie wykazali, że są ponad wszystkimi innymi w świecie footballu i za to ogromny podziw i szacunek, tym bardziej, że robią to w takim wieku!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?