La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 550 Culés

0

No i co teraz podnoszą te stopy procentowe co miesiąc a inflacja też rośnie co miesiąc. Więc jak to jest?

3

@bartekvisca Za późno je podnieśli. Tak samo jak i te ich tarcze, inflacja rośnie przez drukowanie pieniędzy to oni chcą drukować jeszcze więcej i rozdawać dalej. Gaszenie pożaru benzyną. Nie wiem czy oni są tak głupi czy jednak to jest celowe działanie. Za rok o tej porze obecną inflację będzie miło wspominać.

0

@bartekvisca patrząc na prezesa NBP - ch*** wie

0

@Uukasz_93 robią to za późno, bo zamiast zająć się sprawami istotnymi, to kopią się z opozycją o sprawy światopoglądowe i o przeróżne debilizmy.

0

@bartekvisca Bo to problem światowy a nie krajowy ,nie na wszystko mamy wpływ.Poczekajmy na wyniki z innych państw europejskich , będzie można ocenić.

0

@urbipl wczoraj podawali, że Niemcy ponad 5

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?