La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1528 Culés

0

Ile mieszkań trzeba mieć żeby nie musieć pracować jak myślicie?

34

@paweldunajecfcb
Zero. Tacy bezdomni nie mają ani jednego mieszkania i nie pracują...

2

@paweldunajecfcb pis chcę upieprzyć takich o kombinują a że upieprzają wszystko co nazywa się przedsiębiorca niczego dobrego się nie spodziewaj

0

@paweldunajecfcb Pytanie bez sensu. Skąd mamy znać twój standard życia i wiedzieć ile dochodu muszą przynieść te mieszkania aby ci wystarczyło?

1

@Borneo Byku. Pierwszy raz się z Tobą zgodzę chyba na tym forum :D
@paweldunajecfcb zakładając, że obecnie koszt godnego życia, to ok. 6k miesięcznie (choć przy tej inflacji wzrasta do ok. 7-8k), to:

1. Kupując za gotówkę - ok. 4 mieszkania większe, lub 5-6 ciut mniejszych.
2. Biorąc na kredyt - no...nie da się bez działalności. W sensie. Biorąc kredyt na 20/30 lat tak jakby zapewniasz sobie emeryturę a kredyt sam się spłaca, ale zarobku co kot napłakał.
Tylko gotówka pod katem zarobku.

Dlatego inwestuje w auta a nie mieszkania hehe

1

@michal26 zawsze coś:)dzień dobrze rozpoczęty:)

1

@paweldunajecfcb Jedno w Islandii.
Zysk miesięczny to okolo 8000-12000zl msc.

0

@Borneo dokładnie tak :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?