La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1295 Culés

49

Pięknie Wojtek Kowalczyk tym razem zgasił w La Liga Bonita ten mit o dziennikarzach z egzotycznych krajów, co to się nie znają na piłce tak dobrze jak nasi rodzimi, dlatego głosują byle jak w przyznaniu ZP.

"U nas, w Europie ogólnie przy okazji wręczenie tego mówi tak. Dziennikarze ze Sri Lanki, z Mauritius czy tam jeszcze z innych zakątków...To co oni tak? Myślisz, że tam dziennikarz piłkarski - sportowy nie zna się na tym lepiej, znaczy gorzej się zna na piłce od Polskiego dziennikarza czy Ukraińskiego? Europejskiego? A mi się wydaje, że wcale nie, w cale nie. Wiesz jaką przewagę na ten gość z innego kontynentu? Że on sobie normalnie zamiast spać podczas Copa America oglądał mecze. I to jest ta różnica. ...Po nocach oglądałem Copa America, a niektórzy to spali, bo jak widziałem na Twitterze, to raczej z puli dziennikarskiej nie było za dużo wpisów o tym turnieju, dopiero następnego dnia, ktoś skróty obejrzał. Także zostawmy tych dziennikarzy z tych egzotycznych krajów, bo mi się wydaje dla niektórych na całym świecie, to może być egzotycznym dziennikarzem, czy też krajem każde państwo w Europie...Mi się wydaje, że każdy turniej reprezentacyjny okraszony zwycięstwem powoduje to, że będziesz zawsze miał tą przewagę nad piłką klubową.”

2

@Pilka_jest_okragla dla innych polska to taka sri lanka, a jak się posłucha kopyto borasa to już wgl

konto usunięte

6

@Pilka_jest_okragla mogłeś przetłumaczyć na polski jak już spisywałeś jego wypowiedź

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?