- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1439 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1439 Culés
2
Jak już uchwała z Wieliczki przejdzie i będziemy mieć powtórkę głosowania o Złotą Piłkę, to mam nadzieje, że głosować będą wyłącznie kibice. Oczywiście tylko z Polski.
6
@Dzemix111 i tak na Messiego byśmy głosowali ;)
0
@tadzik447 Jeśli znowu by wygrał, to honorowo powinien oddać Lewandowskiemu. Chyba, ze jest bucem ;)
0
@Dzemix111 Dlaczego miałby oddać prawidłowo zdobytą nagrodę?
2
@Kgorecki2500 Bo @Dzemix111 tak powiedział jasne?! ;)
1
@Dzemix111 urwa , mormalnie co w tym temacie odwalają to totalna wiocha jak np to "Plemniki mają duszę i uczucia", "nie warto uczyć się języków obcych", "każda antykoncepcja prowadzi do niepłodności", "filmy i bajki Dineya demoralizują dzieci", a "koronawirus został zesłany przez Boga jako kara za plagę homoseksualizmu". Co jeszcze mówi się w polskich szkołach na lekcjach religii?".
Sloma, cebula, reklamowka z biedry i skarpety w sandałach itp.
0
@Kgorecki2500 bo lewy zasłużył a messi dostał za nazwisko! Co Ty, internetu nie masz?
0
@Dzemix111 xDDDDDDD