La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

3

Każdy: Ale on jest hipokrytą. Polubił i skomentował pochlebnie ten prowokacyjny i propagandowy post.
Też każdy: Lajkuje i komentuje prowokacyjny i propagandowy post, ale pasujący do jego retoryki i myślenia.

Myślę, że śmiało każdy z nas może się pod tym podpisać. No może poza wyjątkami, bo być może są ludzie, którzy w najmniejszym stopniu nie są hipokrytami (moja hipoteza głosi, że nie ma takowych osób).

La Rambla idealnie to obrazuje :D
Wystarczy zaobserwować tematy: szczepionek (ogólnie covid, pandemia), aborcji, o polskiej polityce POPiS vs. reszta + Lewica vs. Konfederacja, nawet F1 i walka Maxa z Lewisem xD

Bardzo ciekawe jest to zjawisko psychologiczne i socjologiczne :)

konto usunięte

0

@michal26 ja daję herbiki tylko jak się z czymś zgadzam. Zresztą co to znaczy prowokacyjny i propagandowy?

1

@Abominacja no tak. O tym piszę właśnie ;)
Załóżmy. Ktoś pisze propagandowy wpis pro LGBT. Stosuje takie same METODY jak ten co wrzucił ANTY LGBT. No i Ty lajkujac i pisząc pochlebny komentarz niejako popierasz taki sposób narracji. Jednocześnie często i gęsto pod postem np. kogoś od Konfederacji pisał byś, że "tępą propagandę stosują".
Musiałbym konkretny przykład podać.
Umówmy się, że jak wylapie u Ciebie to Ci napisze hehe

0

@michal26 Też tak mam ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?