- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1682 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1682 Culés
8
Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen: Nadszedł czas, aby „pomyśleć o obowiązkowych szczepieniach” przeciwko #COVID19 w całej Unii Europejskiej.
https://x.com/disclosetv/status/1466023596233572352
26
@NaFazieHitman najgorsze jest to że jest masa idiotów którzy jeszcze klaszczą jak się im odbiera wolność...
8
@NaFazieHitman unijnych komuchów nic nie wkur tak jak wolni ludzie. Subskrypcję na "normalne" życie w postaci paszportu covidowego trzeba wcisnąć wszystkim by trzymać społeczeństwo za jaja;)
5
@NaFazieHitman Czyli w zasadzie wszystko zmierza wedle scenariusza który można było przewidzieć - najpierw szczepienia dla chętnych, potem różne formy przymuszania - a gdy zostanie coraz mniej osób opornych, to obowiązek zapisany wprost - najpierw w pojedynczych krajach - patrz Austria, a potem w całej reszcie UE.
2
@maroon działa bo Ci co przyjęli będą bronić tej decyzji podświadomością ;)
1
@NaFazieHitman u nas to nie przejdzie. W innych krajach będą ostre zamieszki.
0
@NaFazieHitman Pani Ursula powinna respektować to, co sama Unia wymyśliła i podpisała w rezolucji o szczepieniach - że będą dobrowolne!
1
@Naturopata Owszem - przejdzie ,bo oni już podzielili społeczeństwo. Ci zaszczepieni nie pójdą protestować a nawet będą popierać władzę. A najlepsze, że władza wyjdzie na tym najlepiej bo zwali to na złą Unię, która wprowadza ten obowiązek.
0
@NaFazieHitman Trzeba się zastanowić nad wyjściem z Unii
0
@maroon może sobie wprowadzać, ale prawo jest po naszej stronie i to bez znaczenia co będą chcieli wprowadzić, bo taczki już czekają